• slider-host-m

طراحی وب سایت

مهراد مارکتینگ با کادری متخصص و مجرب در زمینه طراحی سایت، خدمات طراحی، نرم افزار و طراحی وب را به شما ارائه می دهد.
ما از سال 1386 طرح های نوآورانه، کاربر پسند و خلاقانه را به مشتریان خود ارائه می دهیم. تیم مهراد یکی از آژانس های تبلیغاتی کامل و کاربلد با بیشترین تعداد مراجع طراحی سفارشی و نرم افزارهای وب سایت در تهران می باشد. مهراد مارکتینگ اصل طراحی وب سایت های نوآورانه مناسب برای ساختار شرکت ها را با اجتناب از طراحی ها و قالب های آماده اتخاذ کرده است.
در حین انجام پروسه ی طراحی، وب سایت‌هایی کاربرپسند برای همه نوع کاربران ایجاد می‌کنیم تا راحت تر از آن استفاده کنند. ما از طرح های خود با فناوری به روز پشتیبانی می کنیم. هدف ما ارائه خدماتی فراتر از یک وب سایت به مشتریان خود است.
تیم ما وب سایت را مطابق با خواسته های مشتریان خود طراحی کرده و سبک طراحی سایت رویایی مشتری را اجرا می کند. هنگام ایجاد یک وب سایت شرکتی، با در نظر گرفتن رنگ های سازمانی و پرسونای شرکتی مدنظر شما عزیزان، طراحی ها انجام می شود.

چرا به طراحی سایت نیاز داریم ؟

چرا خدمات طراحی سایت را با مهراد مارکتینگ تجربه کنم؟

مراحل طراحی سایت

شرکت طراحی سایت مهراد مارکتینگ بر اساس اصول مشخص و مراحل از پیش تعریف شده خدمات ساخت سایت تخصصی را ارائه می‌کند. قبل از هر چیز طی یک جلسه مشاوره مشخص می‌شود که نیاز و انتظار کاربر از نوع سایت موردنظرش چیست؟ انواع سایت تخصصی شامل طراحی سایت املاک ، طراحی سایت پزشکی، طراحی سایت حقوقی، طراحی سایت گردشگری، دکوراسیون و طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای می‌باشد

UI/UX

طراحی رابط کاربری

اجرای قالب

کدنویسی

تست

رفع خطاها

آپلود

نسخه نهایی سایت

پیگیری این مراحل کمک می‌کند تا در مسیری حرفه‌ای طراحی وب سایت شما انجام شده و نتیجه نهایی این همکاری برای هر دو طرف رضایت بخش باشد. همچنین تمامی قرارداد‌های طراحی وب سایت مهراد مارکتینگ دارای پشتیبانی یک ساله بوده تا در صورت بروز خطای انسانی یا مشکلات فنی، برای رفع آن به سرعت اقدام شود.

در مرحله اول یک طرح گرافیکی برای مشتری آماده می‌شود تا طراحی قالب سایت و جنبه‌های بصری آن به درستی مشخص شود و در صورت نیاز اصلاح شود.

در مرحله دوم بعد از تایید طرح گرافیکی توسط مشتری، پروژه طراحی سایت وارد فاز کدنویسی و پیاده‌سازی می‌شود.

در مرحله سوم تست و عیب یابی سایت توسط مشتری با همراهی کارشناسان تیم طراحی انجام می‌شود.

در مرحله چهارم مشتری برای تحویل و بروزرسانی سایت آموزش‌های لازم را توسط تیم نوین مارکتینگ دریافت می‌کند. بعد از این مرحله مشتری به سادگی می‌تواند محتوای بخش‌های مختلف سایت را تغییر دهد. تمامی سایت‌های طراحی شده توسط تیم نوین مارکتینگ برای آینده قابلیت ارتقا دارند.

پکیج طراحی سایت

منظور از طراحی وب سایت اختصاصی ساخت سایت متناسب با نیاز، ماهیت و سلیقه بیزینس شماست. اکثر شرکت های طراحی سایت از جمله شرکت طراحی وب سایت مهراد مارکتینگ خدمات طراحی سایت با وردپرس را به سه روش ساده، پیشرفته و طراحی سایت فروشگاهی ارائه می‌کنند. در زمان سفارش طراحی سایت با توجه به انتظار شما از طراحی سایت شخصی ، شرکتی یا طراحی سایت فروشگاهی مشخص می‌شود که کدام پکیج ساخت وب سایت برای سایت شما مناسب است. هزینه طراحی سایت نیز در هر پکیج متفاوت است

طراحی سایت شرکتی ساده

تماس بگیرید
 • طراحی واکنش‌گرا
 • معرفی شرکت
 • معرفی پروژه‌ها
 • معرفی خدمات

طراحی سایت شرکتی پیشرفته
تماس بگیرید
 • طراحی قالب اختصاصی
 • طراحی واکنش‌گرا
 • معرفی شرکت
 • معرفی پروژه‌ها
 • معرفی خدمات
 • ماژول محصولات

طراحی سایت فروشگاهی

تماس بگیرید
 • طراحی قالب اختصاصی
 • بهینه سازی برای موتورهای جستجو
 • طراحی واکنش‌گرا
 • سرعت بالا
 • ماژول پیشرفته محصولات

سوالات متداول طراحی سایت

تیم طراحی سایت مهراد مارکتینگ، تنها از روش طراحی اختصاصی برای ساخت قالب‌ وردپرس اختصاصی استفاده می‌کند. بنابراین در اولین قدم طرح گرافیکی قالب سایت شما به کمک نرم‌افزارهای گرافیکی آماده شده و پس از تایید شما، با جزئیات بیشتر شکل ظاهری تک تک صفحات وب‌سایت طراحی خواهد شد

کافیست با کارشناسان ما تماس گرفته و نیازها و انتظارات خود را از وب‌سایت، اعلام نمایید. کارشناسان ما در مورد تعرفه طراحی سایت ، مدت زمان اجرای آن و موارد مهم دیگر به شما مشاوره داده و به سوالات شما پاسخ می‌دهند.

بله. با توجه به لایسنس نرم‌افزاری و حقوق برنامه‌نویسی صورت گرفته، وب‌سایت به صورت کدگذاری شده، در هاست خودتان میزبانی خواهد شد.

بله. در روزها و ساعات کاری شما می توانید به محل شرکت مراجعه کرده و مسائل و نیازهای خود را با ما در میان بگذارید. البته بهتر است قبل از مراجعه هماهنگی لازم را با دفتر به عمل آورید.

وردپرس توسط زبان بسیار محبوب PHP نوشته شده و از قدرت پایگاه داده MySQL برای ذخیره داده‌ها استفاده می‌کند. وردپرس یک نرم‌افزار متن باز (Open Source) است.

با توجه به اینکه اجرای پروژه طراحی وب سایت به صورت مستقیم به عواملی از جمله نوع ماژول‌های وب‌سایت و خدماتی که ارائه می‌دهد بستگی دارد؛ قبل از بررسی دقیق خواسته‌های مشتری به صورت دقیق، نمی‌توان هزینه طراحی وب سایت را اعلام کرد.

با توجه به نوع وب‌سایت، نوع خدمات و پیچیدگی‌های اجرا، زمان هر پروژه می‌تواند متغیر باشد. اما برای یک وب‌سایت پایه می‌توان زمان تقریبی 30 روز کاری را در نظر گرفت.

آخرین مقالات تخصصی طراحی سایت

مشاوره رسانه های اجتماعی رسانه‌های اجتماعی شکل جدیدی از رسانه‌های دیجیتالی هستند که امکان اشتراک‌گذاری ساده-پیچیده، فوری و متقابل و دسترسی به …

طراحی سایت شرکتی نماینده موسسه شما در اینترنت وب سایت شما است. اگر طراحی سایت شرکتی شما موثر و جالب باشد، اثر …

زیرساخت سازگار SEO (بهینه سازی موتور جستجو) عوامل زیادی مانند تغییرات ماژول کمپین از جمله عواملی هستند که باید در سایت تجارت …

نرم افزار وب سایت اختصاصی آنها نرم افزارهای وب سایت خاصی هستند که با زبان نرم افزار مورد نیاز شما کدگذاری می …