• Asset 70
  ۰۲۱-۷۷۷۴۳۱۹۶
 • Asset 76
  مهراد
  مارکتینگ

مهراد
مارکتینگ

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

نماینده موسسه شما در اینترنت وب سایت شما است. اگر طراحی سایت شرکتی شما موثر و جالب باشد، اثر بازخورد آن بالا خواهد بود. به همین دلیل، زمانی که می خواهید طراحی وب شرکتی برای شرکت خود داشته باشید، باید از یک شرکت حرفه ای پشتیبانی این خدمات را دریافت کنید.

طراحی وب شرکتی باید با در نظر گرفتن تمام جزئیات مورد مطالعه قرار گیرد زیرا به طور مستقیم در مورد یک کسب و کار یا موسسه به مخاطب ارائه می شود.

کوچکترین اشتباهی که ممکن است در مورد هویت دیجیتال شما مرتکب شود می تواند عواقب بدی برای شهرت و اعتبار شما داشته باشد. زمانی که تمایل به طراحی وب سایت شرکتی برای یک شرکت وجود دارد، رنگ های سازمانی، هویت سازمانی، فونت شرکت، آرم شرکت، چشم انداز، خدمات، محصولات و فعالیت های آن موسسه باید در هماهنگی و چارچوبی بسیار مورد ارزیابی قرار گیرد. طراحی سایت شرکتی باید با در نظر گرفتن این عوامل طراحی شود.

طراحی سایت شرکتی چگونه باید باشد؟

بزرگترین عامل در طراحی وب شرکتی سادگی و کاربردی بودن آن است. در طراحی سایت های شرکتی، بسیاری از جزئیات مانند استفاده موثر و چشمگیر بودن مناطق سفید و خاکستری به عنوان رنگ باید به خوبی طراحی شود و اطمینان حاصل شود که شرکتی که طراحی سایت برای آن انجام شده است، شرکت را به صورت سازمان یافته و حرفه ای نشان دهد.

اینکه یک شرکت چقدر سازمان یافته است به راحتی در وب سایت آن قابل مشاهده است. موسسات یا سازمان هایی که توجه کافی به طراحی وب سایت ندارند باعث برداشت منفی بازدیدکنندگان از وب سایت های خود می شوند.

وب سایت های شرکتی شهرت شرکت ها را در اینترنت تعیین می کنند. شرکت هایی که تیم حرفه ای برای ارائه محصولات یا خدمات خود دارند باید وب سایت خود را ساخته باشند. لوگوی شرکتی باید شرکت را به بهترین شکل منعکس کند. لوگوی شرکت باید همیشه شرکت را در بهترین حالت خود نشان دهد.

وب سایت شرکتی باید قابل فهم و ساده باشد و بازدید کننده را خسته نکند. صفحه اصلی شما ویترین سایت شما است. تبلیغات، اطلاعیه ها یا کمپین های شرکت شما باید در صفحه اصلی باشد. منوها باید به گونه ای باشد که کاربران بتوانند به راحتی آنچه را که می خواهند پیدا کنند. سرفصل های بدون محتوا نباید درج شود. اطلاعات تماس و فرمی که بازدیدکنندگان شما می توانند با آن ارتباط برقرار کنند باید قرار داده شود. وب سایت شرکتی باید دارای یک پنل مدیریت با کاربری آسان باشد. مهمترین چیز بهینه سازی و طرح تبلیغاتی وب سایت شرکتی شماست.

صفحات سایت شما باید خیلی سریع لود شوند. صفحات ایجاد شده باید توسط افراد حرفه ای با این آگاهی ساخته شوند. فایل های تصویری و ویدئویی موجود در صفحه باید بهینه سازی شده و مناسب ترین فرمت ها انتخاب شود.

در نتیجه جستجوی کلمات کلیدی احتمالی توسط مخاطبان هدف مطابق با محتوای وب سایت در موتورهای جستجو، قطعاً وب سایت باید در رتبه های برتر ظاهر شود. با توجه به این موضوع، سئوی بهینه سازی موتورهای جستجو باید توسط فرد یا افرادی که در این زمینه متخصص هستند اعمال شود، این کار باید بدون خطا باشد و از لینک دادن به صفحاتی که باز نمی شوند اجتناب شود (لینک شکسته). باید اطمینان حاصل شود که صفحات، تصاویر، فیلم ها، فایل ها و فرم های پیوست شده در وب سایت به درستی کار می کنند و همه آنها باید بررسی شوند.

وب سایت شرکتی قبل از هر چیز باید تحسین کاربرانی را که از سایت بازدید می کنند برانگیزد. بازدیدکنندگان سایت شما باید به راحتی به تمام اطلاعات مربوط به شرکت شما دسترسی داشته باشند. هنگامی که نمونه های وب سایت شرکتی بررسی می شوند، عناوین صفحات مشابه در همه آنها ظاهر می شود. برای مثال، باید یک صفحه منحصر به فرد «درباره ما» با اطلاعات مربوط به شرکت شما وجود داشته باشد. کسانی که به صفحه شما می آیند باید از وب سایت شما یاد بگیرند که شما چه هستید و در چه صنعتی کار می کنید. تم وب سایت شرکتی باید دارای طراحی ساده و قابل استفاده متناسب با لوگوی شرکت شما باشد.

به همین دلیل در دنیای امروز که میلیون ها نفر به طور گسترده و موثر از اینترنت استفاده می کنند، یک وب سایت شرکتی باید با دقت و تمرکز بیشتری نسبت به سایر حوزه های تبلیغاتی ساخته شود و توسط یک شرکت حرفه ای ایجاد شود.

ریسپانسیو (سایت واکنش گرا)

سایت واکنش گرا (سازگار با موبایل) را می توان به طور خلاصه صفحات وب طراحی و کدگذاری شده برای وضوح های تصویر مختلف نامید. ما آن را یک وب‌سایت واکنش‌گرا (سازگار با موبایل) می‌نامیم تا صفحاتی با وضوح‌های مختلف تولید کند، نه برای ابزارهای مختلف.

با توجه به دنیای اینترنت در حال توسعه، مفهوم طراحی وب نیز تغییر کرده است. ما به‌عنوان طراحان وب پویا و متخصص که نوآوری‌ها را دنبال می‌کنند، طرح‌هایی می‌سازیم که برای تمام وضوح‌ها و اندازه‌های صفحه نمایش که در حال حاضر در بازار استفاده می‌شوند، به راحتی کار کنند.

کامپیوتر، تبلت، گوشی و تمامی صفحات نمایش مشابه؛ ما طرح‌های فعالی می‌سازیم که یکپارچه و بدون اسکرول‌های افقی کار می‌کنند.

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی چیست؟

این سبک طراحی یک ساختار وب سایت است که در آن می توانید با انتقال تجربیات خود در گذشته، اهدافی که می خواهید به آنها برسید و به طور کلی ایده های خود را در اینترنت معرفی کنید.

وب سایت اختصاصی چه کاری انجام می دهد؟

 • این پنل بهترین راه برای منعکس کردن دقیق هویت شخصی شما در فضای دیجیتال است.
 • با نمایش جوایز و دستاوردهایی که در وب سایت خود کسب کرده اید، می توانید یک الگوی محتوایی ایجاد کنید که یک مرجع برای خود ایجاد کند.
 • شما می توانید با نمایش آثار خود برند شخصی خود را ایجاد کنید.
 • با به اشتراک گذاشتن علایق خود می توانید از این حوزه ها برای خود فرصت های شغلی ایجاد کنید.
 • شما می توانید با به اشتراک گذاری پلتفرم های رسانه های اجتماعی که دارید، تعامل را در این زمینه ها افزایش دهید.
 • با به اشتراک گذاری مقالات شخصی خود، می توانید با افرادی را که به همان زمینه علاقه مند هستند، تعامل داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • Asset-353
  طراحی سایت
 • Asset-353
  سئو
 • Asset-353
  تولید محتوا
 • Asset-353
  نمونه کار
 • Asset-353
  تماس با ما
 • Asset-353
  درباره ما